Festyn z okazji Dnia Dziecka 2017 już za nami...

Serdecznie dziękujemy naszym rodzicom, nauczycielom i uczniom za liczny i aktywny udział w szkolnym festynie z okazji Dnia Dziecka, za stworzenie radosnej i przyjaznej atmosfery tego spotkania.
Radość i aktywność wszystkich uczestników widać na załączonych zdjęciach. Chcielibyśmy szczególnie podziękować rodzinom, a zwłaszcza kochanym Mamom naszych uczniów z klasy 4a za przygotowanie fantastycznego kiermaszu ciast i zbiórkę pieniędzy na realizację szlachetnego celu charytatywnego oraz za podjęcie w ostatniej chwili wspaniałej decyzji aby ten szlachetny cel stał się nam wszystkim jeszcze bardziej bliski.
Dziękujemy również tym wszystkim, którym realizację filantropijnego celu umożliwiło zjedzenie festynowej grochówki.

więcej zdjęć w naszej galerii >>