PINK BIRD 2017

23 lutego odbyła się kolejna edycja festiwalu piosenek angielskich Pink Bird dla uczniów klas 1-3. Zróżnicowana tematyka, piękne wykonanie, ciekawe układy choreograficzne, starannie dobrane rekwizyty i stroje małych wykonawców wzbudziły szczere uznanie i w pełni zasłużony podziw publiczności. Każdą z prezentacji zapamiętamy na długo:

• 1a - Get out of bed - uczniowie w pidżamach, z poduszkami w dłoni wyśpiewali, jak sprawnie wykonują różne ćwiczenia w połączeniu z rytuałem porannym,
  • 1b - The snake song – dzieci wcieliły się w postacie zwierząt, które bawiąc się nad rzeką, przeżyły niesamowite spotkanie z wężem i nie dały mu się złapać,
  • 2a - Welcome to the circus - dzieci w kolorowych perukach i koszulkach przenieśli publiczność na cyrkową arenę z ciekawym pokazem akrobacji. Całością dyrygował magik -dyrektor cyrku,
  • 2b - I'm singing in the rain - klasyka - deszczowa piosenka w barwnej aranżacji z tęczowymi parasolkami 2c - Kids Life - piosenka traktująca o wyobraźni dziecka oraz tym jak niewiele potrzeba aby świetnie się bawić.
  • 3a - Make a silly face - piosenka opowiadająca o tym, co możemy zrobić, aby dobry humor nas nie opuszczał. Czasami śmieszna mina może zdziałać więcej niż tysiące słów.
  • 3b - We are the pirates - uczniowie wcielili się w role piratów przemierzających siedem mórz w poszukiwaniu zaginionych skarbów.

Brawa, owacje i niezliczone zdjęcia to w pełni zasłużone wyrazy uznania dla wszystkich wykonawców. Nie zabrakło oczywiście pamiątkowych dyplomów i słodkiej nagrody.

zdjęcia w naszej galerii >>