NAGRODY MIASTA POZNANIA DLA UCZNIÓW Z PIWNEJ

16 grudnia 2016 roku, w Auli Szkoły Muzycznej przy ulicy Solnej odbyło się uroczyste wręczenie nagród Miasta Poznania za wybitne osiągnięcia w nauce dla uczniów poznańskich szkół za rok szkolny 2015/2016.
Uroczystość poprowadził przewodniczący Rady Miasta Poznania Grzegorz Ganowicz.
Bardzo się cieszymy, że aż 18 naszych uczniów i absolwentów (Nina Koperska, Franciszek Kaczmarek, Filip Bestrzyński, Antoni Stroiński, Maria Ofierska, Mateusz Szałek, Jan Wyczawski, Wiktoria Rzepka, Julia Stutz, Mateusz Lasota, Martyna Kucia, Mateusz Majewski, Jagoda Spirydowicz, Andrzej Kędracki i Mateusz Cierechowicz) w tym trzy uczennice uczęszczające jeszcze do naszej szkoły (Anna Roszkiewicz, Alina Pacześna i Barbara Nowakowska) otrzymało takie nagrody. Jesteśmy dumni, że tak liczne grono uczniów naszej szkoły osiągnęło tak wielki sukces.
Gratulujemy im dotychczasowych osiągnięć i życzymy wielu znakomitych sukcesów w przyszłości.