SPARTAKIADA JESIENNA 2016 JUŻ ZA NAMI SP i

Rodzinna sobota na Piwnej - tak najkrócej opisać można przebieg naszej ostatniej Spartakiady. Miła, radosna atmosfera, wesołe konkurencje sportowe - zarówno dla uczniów, jak i ich rodziców sprawiły, że do proponowanych zabaw chętnie włączali się wszyscy. Grupie najmłodszych uczniów dodatkowej dawki emocji dostarczył Turniej klas- z udziałem drużyn mieszanych. Wśród najstarszych natomiast wielką atrakcją okazał się Turniej Piłki Nożnej, który dzięki reaktywacji słynnych RANGERSÓW odzyskał „ducha walki”.
Bezsprzecznie, uroku imprezie dodawała miła i bardzo letnia jeszcze aura( ale na Piwnej zawsze tak jest), bajeczne zjeżdżalnie Jackolandu, ale i szereg wspaniałych inicjatyw charytatywnych, które z ogromnym zaangażowaniem prowadzili uczniowie wraz z rodzicami. Klasa I A gimnazjum przeprowadziła loterię fantową na rzecz chorej na raka malutkiej Ani, klasy 1a i 1b SP „kusząc” zdrowymi posiłkami zbierały pieniądze na potrzebujące, chore dzieci. Towarzyszyli nam również instruktorzy i podopieczni Fundacji „Mieszko” oraz instruktorzy Małego Inżyniera. To była naprawdę miła sobota.

więcej zdjęć w galerii >>