Wymiana językowa ze szkołą w Berlinie GIM

W dniach od 18.09 do 23.09 uczniowie klas trzecich Polsko-Angielskiego Prywatnego Gimnazjum w Poznaniu oraz panie Małgorzata Knobel i Jaoanna Dziwanowska mieli przyjemność uczestniczyć w wymianie z niemiecką młodzieżą uczącą się w Otto-Nagel-Gimnasium w Berlinie. Uczestnicy wymiany mogli zwiedzić stolicę naszych sąsiadów, nawiązać nowe, międzynarodowe przyjaźnie i wykorzystywać swoje umiejętności językowe w praktyce. Berlińska szkoła zapewniła wiele atrakcji, między innymi wycieczkę rowerową szlakiem muru berlińskiego, wizytę w niezwykłym oceanarium "Sea life", wyjazd do Poczdamu czy miłe spędzenie czasu na kręglach i pożegnalnym przyjęciu. Wszyscy uczniowie wrócili zachwyceni i nie mogą doczekać się rewizyty nowych przyjaciół, która zaplanowana jest na maj 2017r.

więcej zdjęć w galerii >>