RODZINNY FESTYN Z OKAZJI DNIA DZIECKA

Od zawsze - Spartakiada letnia jest radosnym wstępem do podsumowania roku i zapowiedzią wakacyjnego wypoczynku.
Tegoroczne sobotnie spotkanie uczniów, rodziców, sympatyków szkoły, nauczycieli i sprawdzonych gości okazało się wyjątkowo udane. Bo naprawdę wyjątkowo ambitne i piękne były przedstawienia teatralne kl. 1-3, wyjątkowo interesujące były pomysły na konkurencje sportowe i pokazy. Wyjątkowe okazały się również niespodzianki przygotowane zarówno przez rodziców, jak i nauczycieli np. pokaz taneczny „ciał pedagogicznych” na trampolinach, czy Trój–bój lekkoatletyczny przygotowany po mistrzowsku przez mistrzowską parę państwa Ziółkowskich. Nawet słoneczko było tego dnia bardziej niż zwykle ciepłe, a o smaku naszej grochówki mówiono nawet za granicą.
Tego, nie da się opisać, zdjęcia i filmy mówią za siebie.