Międzyszkolny Turniej Tańca

Dnia 21.05.2016 roku uczestnicy sekcji tanecznej wzięli udział w I Międzyszkolnym Turnieju Tańca o Puchar Dyrektora SP3 w Luboniu. Startowaliśmy w dwóch kategoriach wiekowych:

• klasy II - III  -  Maj Niedzielska, Amelia Skała, Marianna Szałek, Zuzia Filipowicz, Emilka Ciemięga, Ula Leszczak, Zosia Olejniczak, Matylda Balcerowiak, Kotońska Nadia, Matylda Medolińska, Julia Serek, Iwona Sobierajska, Matylda Tym, Zuzia Bęben, Paulina Wieczorowska,
  • klasy IV - VI  - Nicole Szarata, Rozalia Stutz, Michalina Kurasińska, Ola Zjawińska, Pola i Nina Olszowiec, Karina Lisek, Ada Kumor, Ania Galińska, Zosia Cieślińska.

W każdej grupie wiekowej rywalizowało ze sobą siedem drużyn ze szkół z Poznania i okolic. Jest mi niezmiernie miło poinformować, o sukcesie naszych uczennic ponieważ w obu kategoriach zdobyliśmy I miejsce.
Gratuluje wszystkim uczestnikom! Bardzo dziękuje rodzicom naszych tancerzy za wsparcie, piękne słowa i łzy wzruszenia.

Aneta Ubysz.