ABSOLWENCI WRACAJĄ NA PIWNĄ

W miniony piątek naszą szkołę odwiedzili niezwykli goście, pochodzący między innymi z Pakistanu, Turcji, Irlandii Północnej i Rumunii. Byli to studenci kształcący się w Polsce w ramach programu Erasmus, których na Piwną przyprowadziła nasza absolwentka, Paulinia Sarnowska - obecnie studentka psychologii, która w ramach programu opiekuje się obcokrajowcami. Pokazać Piwną, to tak jak zaprosić do domu. Lat spędzonych na Piwnej się nie zapomina. Niepowtarzalną okazję porozmawiania z obcokrajowcami w ramach lekcji jęz. angielskiego o ich krajach, zainteresowaniach i życiu mieli uczniowie klasy IV A. Nasi uczniowie oraz goście odkryli wspólne pasje, o których mogli podyskutować. Spotkanie było bardzo udane, studenci wykazali się otwartością i cierpliwością, a nasi uczniowie zadziwili ich znajomością języka angielskiego.