Walentynkowa wizyta

„W dniu Miłości, abyśmy zawsze mieli obok siebie kogoś, z kim będziemy mogli dzielić swoje radości i smutki. Aby nigdy nikt nie wątpił w drugiego człowieka, który jest najwspanialszym prezentem, jaki zesłał nam los.”

Z tymi życzeniami, w piątek 12 lutego nasze gimnazjalistki wraz z opiekunką szkolnego wolontariatu udały się do poznańskiego Hospicjum Palium. Do walentynkowej kartki dołączyły dziesiątki papierowych serc i serduszek wykonanych przez uczniów gimnazjum oraz kosz słodkich wypieków. Były wielkie emocje i prawdziwe chwile wzruszenia. Wizyta w tym dniu i w takim miejscu to nie tylko podarowanie komuś kartki, ale też niesamowite poczucie bycia dla innych, bo przecież jak człowiek daje miłość, to ją też zyskuje!