PRZEDSZKOLAKI Z WIZYTĄ W NASZEJ SZKOLE

W poniedziałek 21 grudnia gościliśmy w szkole blisko czterdzieścioro 5-letnich przedszkolaków z sąsiadującego z nami Przedszkola nr 87. Okazją do tej niecodziennej wizyty były oczywiście nadchodzące święta, chęć podzielenia się radością związaną z przygotowaniami do Bożego Narodzenia, złożenie sobie życzeń oraz poznanie naszej szkoły. „Maluchy”, które właściwie niewiele wyróżniały się wzrostem wśród naszych pierwszoklasitów najpierw z uwagą i radością obejrzały „Baśniowe jasełka”, które przygotowała młodsza sekcja teatralna- kierowana przez p. Małgorzatę Wiciak, następnie wspólnie z naszymi uczniami, zaśpiewały kolędy. Po zregenerowaniu sił przy słodkim poczęstunku mali goście wzięli udział w baśniowej lekcji szachów autorsko wyreżyserowanej przez panią Kamilę Dembecką – Sobierajewicz. Nie zabrakło oczywiście odwiedzin w salach lekcyjnych, by zobaczyć czym różnią się od przedszkolnych. Zarówno dzieciom, jak i paniom wychowawczyniom wizyta bardzo przypadła do gustu i przy pożegnaniu umawialiśmy się na przyszły rok.