Zbiórka dla Domu Pomocy Społecznej w Mielżynie SP

Już wkrótce Święta Bożego Narodzenia - jeden z najważniejszych momentów w roku. Nie tylko dla nas zdrowych i aktywnych, ale jest to także ważny czas dla ludzi chorych. Włączmy się całym sercem, by w ten magiczny czas pomóc potrzebującym.
W tym roku prowadzimy zbiórkę na rzecz podopiecznych Domu Pomocy Społecznej dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej intelektualnie, który prowadzony jest przez Zgromadzenie Sióstr Świętego Dominika w Mielżynie. W DPS przebywają dzieci od 1 do 18 roku życia i osoby starsze - kobiety. Zbieramy ubrania, mogą być używane, ale w dobrym stanie, nowe pościele i prześcieradła na gumce (140 x 200 cm), pidżamy, kosmetyki (żele pod prysznic, szampony, dezodoranty, płyny do kąpieli, oliwki dla dzieci), chemiczne środki czystości, artykuły szkolne, plastyczne (koraliki, włóczki), kolorowanki, zabawki edukacyjne.
Każda podarowana przez nas rzecz ucieszy, bo brakuje tam dosłownie wszystkiego.
Zbiórkę prowadzimy od 25 listopada do 16 grudnia w obu budynkach szkoły (hol budynku A i "szachownica" w budynku B).